Literatūra

Lūdzu iesakiet


Lasiitaajas- trimdinieces pieziimes.

Nesen uzzinaaju, ka man ljoti pietruukst iebrishanas lielaa, plashaa graamatveikalaa, lai netrauceeti izveeleetos lasaamvielu latvieshu valodaa.

Tas ar mani tik sen nav noticis.

Neesmu iisti elektronisko graamatu lasiitaaja, tomeer ir iespeeja pasuutiit graamatas no Latvijas, un taapeec veerrshos pie jums. Iesakiet man kaut ko taadu, kas ir izdots latvieshu valodaa peedeejaa gada laikaa un kas juus ir paarsteidzis, ietekmeejis, iepriecinaajis. Es runaaju par taam graamataam, uz kuraam graamatuplauktaa skatoties, juus veeleetos kaut buutu iespeeja taas izlasiit veelreiz kaa pirmo reizi, un kuras juus arii paarlasiisiet atkal un atkal… nu kaut kaa taa.

Jau ieprieksh pateicos.

2 domas par “Lūdzu iesakiet

  1. Joņeva Jelgava 94 esot izlasīšanas vērts darbs. Pats vēl neesmu pieķēries klāt, bet draugi atzinīgi novērtējuši, nāksies vien pasirot pa grāmatnīcām, ja vēl nav izķerts. No tulkotajām varu ieteikt tikko Zvaigzne ABC izdoto “23 lietas, ko mums nestāsta par kapitālismu” – pēdējos divus gadus domāju par šo darbu, kaut kā nav sanācis uzskriet virsū ārvalstu grāmatnīcās (līdz ar to dubults prieks). Kā arī Zēgnera “Elementi” varētu būt interesanti, taču škirstot nekas īpaši lielisks nelikās, bet kas zin.

    Patīk

  2. Divas lieliskas Zvaigznes ABC izdotas grāmatas: Federikas de Česko “Tibetietes māja” un Emma Donohjū “Istaba”. Lieliska literatūra! Pašlaika lasu Markusa Zusaka “Grāmatu zagle” – domāju, ka arī to varēšu ierindot pie ieteicamās literatūras. Ja interesē memuārliteratūra – jauka un interesanta šķiet grāmata par Liliānu Lunginu – lielisko Astrīdas Lindgrēnas tulkotāju no zviedru uz krievu valodu – šo izdevis Apgāds Jānis Roze

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s