Literatūra · Stambulas epizodes · Uncategorized

Stambulas epizodes Nr. 18/ Stand up un precību piedāvājums uz skatuves


 

Ko darīt, ja nerakstās? Sagaidīt lietainās dienas un tad mēģināt rakstīt. Diemžēl ar grāmatām tas pats- es lasu ļoti lēnām, apmēram viena grāmata divās-trijās nedēļās. Pat Mārgaretas Atvudas “Kaķaci” lasu jau gandrīz divas nedēļas.

Pēdējā laikā man ir iepatikušies visādi stand up šovi, lai arī man nesanāk bieži tos apmeklēt. Tāpēc, kad uzzināju, ka Stambulā būs stand up pasākumu nedēļa, es izlēmu, ka dosimies tur. Kā pierasts latviešiem, uz Maza Džobrani (Maz Jobrani) nopirku biļetes laicīgi, divus mēnešus iepriekš, un tad pasākuma nedēļā uzzināju, ka biļetes tagad pārdodas divreiz lētāk. Tā, lūk, es atkal mācos jaunas lietas- latviešu plānošana ne vienmēr nostrādā! 🙂 Acīmredzot turkiem laikam stand up koncepts ne pārāk gāja pie sirds vai neviens nezināja, kas ir šis komiķis, jo beigās nebija nozīmes, kur nopirktas vietas, un visus aicināja uz pirmās VIP zonas rindām, sēdet blakus slavenībām pie kamerām. Mēs gan palikām tālu no kamerām.

 

 

Šovs bija diezgan aizraujošs, bet Dilanu Moranu gan viņš manās acīs nepārspēja. Bija diezgan daudz joku par Donaldu Trampu, imigrantu dzīvi ASV, atšķirībām starp bērnu audzināšanu dažādos pasaules nostūros, un, protams, zemjostas jociņi, kas man ne pārāk patīk.

Viss rezultējās ļoti amerikāniskā žestā, kad šova beigās uz skatuves uznāca ļoti uzposusies amerikāņu meitene un irāņu puisis no pirmās rindas, un meitene, krītot ceļos, izteica piedāvājumu savam draugam viņu apprecēt. Čalis bija manāmi apjucis, bet piedāvājumu pieņēma. Biju redzējusi televīzijā, ka tā notiek sporta spēlēs, bet tā bija pirmā reize, kad to redzēju “dzīvajā”. Nodomāju, ka tas ir kāds šova elements. Bet izrādījās, ka abi ir manu draugu draugi, un nejauši uzgāju meitenes bloga ierakstu te, kurā viņa izstāsta, kā viss sanācis. Vai nav jocīgi, ka tagad visu var uzzināt no blogiem?

 

 

 

2 domas par “Stambulas epizodes Nr. 18/ Stand up un precību piedāvājums uz skatuves

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s